Wordmark IconTag schwarz

logo www

Konkurs – wymyśl imię dla maskotki Akademii Koszykówki

plakat konkurs tygrys net

Do 6 grudnia trwa konkurs na imię dla tygrysa szablozębnego – maskotki Akademii Koszykówki. Na ucznia, który wymyśli najlepsze imię czeka niespodzianka!
W konkursie może wziąć udział każdy uczeń Katolickiego Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II w Łodzi. Wystarczy zgłosić swoją propozycję imienia dla tygrysa – wrzucić ją do skrzynki znajdującej się w szkole. Laureata konkursu poznamy 8 grudnia, podczas Meczu Otwarcia.
Imię dla maskotki wybiorą zawodnicy i trener Akademii Koszykówki. Każdy uczeń naszej szkoły może zgłosić wiele propozycji imion i w ten sposób zwiększyć swoje szanse! Ważne, żeby na jednej kartce ze zgłoszeniem było jedno imię dla maskotki oraz dane zgłaszającego – imię, nazwisko i klasa. Zapraszamy do zabawy

tygrys