Wordmark IconTag schwarz

3DLogo 3

logo www

Akademia Koszykówki – O NAS

Akademia Koszykówki łączy ludzi z pasją. To miejsce, gdzie gra w koszykówkę jest czymś więcej niż zabawą i pomysłem na spędzanie wolnego czasu. Tu młodzi zawodnicy stawiają swoje pierwsze profesjonalne kroki na boisku pod okiem trenerów. Łączą naukę w szkole z prawdziwym treningiem. Wszystko po to, aby każdego dnia osiągać więcej, wygrywać ze swoimi słabościami, poznawać siebie. Aby zbliżać się do mistrzostwa w swoim ulubionym sporcie.

Akademia Koszykówki powstała, aby dać młodym ludziom możliwość rozwijania ich koszykarskiej pasji. Akademię stworzyli uczniowie Klasy Koszykarskiej Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Łodzi. Drzwi ich sali treningowej są otwarte dla wszystkich – do zajęć koszykarskich mogą dołączyć Ci, którym rekreacyjna gra w kosza już nie wystarcza i marzą o profesjonalnym treningu.

Klasa Koszykarska – połącz trening i naukę

We wrześniu 2012 roku wystartowała I Klasa Koszykarska w KLO im. Jana Pawła II w Łodzi. Jej uczniowie realizują innowacyjny program zajęć poszerzony o profesjonalne treningi, które odbywają się w ramach zajęć WF i Akademii Koszykówki. W tej klasie nauka i sport przenikają się na każdym kroku. Klasa Koszykarska powstała, żeby umożliwić młodym ludziom kochającym koszykówkę rozwijania swojej pasji w szkole i doskonalenia się dzięki temu wspaniałemu sportowi.

Uczniowie Klasy Koszykarskiej, mamy nadzieję, każdego dnia będą lepiej poznawać siebie i rozwijać swoje możliwości, ucząc się samodyscypliny, działania zespołowego na boisku i poza nim, grając doskonalić się w sporcie i osiągać dobre wyniki w nauce.

Wstąp do Akademii Koszykówki – Zagraj z nami!

• Dołącz do Klasy Koszykarskiej KLO im. Jana Pawła II w Łodzi

• Przyjdź na treningi otwarte – odbywają się w Ośrodku Sportowym w Łodzi przy ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 156 we wtorek i piątek od 15.30, sobota 8.00-10.00

aktualne informacje zawsze na naszym profilu na facebooku

Kochasz koszykówkę? Przyjdź! Zagraj z nami! Sprawdź, co potrafisz!