Get Adobe Flash player


Partnerzy

 

 

Wordmark IconTag schwarz

 


 

 

logo nowe mvp kolor-1

 


 stomatoliogia


 4126

 


 3DLogo 3

 


 

 

 

 logo www

Zespół jest najważniejszy

Codziennie na początku każdego nowego dnia , każdy z nas ma okazję wybrać : być  pozytywnym albo być negatywnym. Razem z tym wyborem istnieje też odpowiedzialność , np. na pierwszym miejscu za siebie i  za swoich kolegów, z którymi na co dzień trenujesz i grasz mecze.Podobna sytuacja jest również w codziennym życiu. 
Często  media informują nas o tym , że  ten czy inny zawodnik jest dyskwalifikowany . Powodem dyskwalifikacji zwykle  jest alkohol,  narkotyk lub złe  zachowanie itd.
Stąd nasuwają się pytania:  
-Czy  ten zawodnik  swoim działaniem pomógł swojemu zespołowi , czy tylko na ten sposób chciał się czuć dobrze?
-Czy ten zawodnik jest zawodnikiem zespołowym, czy tylko zawodnikiem, który jest tylko w zespole?
-Czy ten zawodnik jest  przygotowany wykonać wszystkie pozytywne rzeczy  i na boisku  i poza boiskiem dla swojego  zespołu?
Odpowiedzi na te pytania na pewno będą  negatywne.
Żeby odnieść  sukces, a też osiągnąć cel, każdy zawodnik musi postawić "MY" na pierwszym miejscu , nie swoje "JA" i to każdy musi mieć w swojej głowie.
Zespół jest jak marynarze  na statku ; jeden członek  załogi zrobi błąd i wszyscy są martwi .

Wszyscy,  którzy tworzą zespół muszą mieć pozytywne zachowanie i na boisku i  poza boiskiem . Zespół musi  mieć zaufanie i być pewny , że każdy  zawodnik ,   codziennie pracuje i podnosi swoje umiejętności . Każdy zawodnik powinien na pierwszym miejscu  stawiać sobie za cel ,aby   zespół  był coraz lepszy .
Kiedy w zespole masz zawodników  którzy dokładnie rozumieją , że z każdą czynnością razem związana jest wolność i odpowiedzialność, a nie tylko wolność ,  wtedy ten zespół ma szansę wygrywać i być najlepszym.

MG